Galeria to nie tylko cztery ściany. Udowodniliście, że sztuka może zaistnieć wszędzie – wśród drzew, na manekinie, na oknie lub zawieszona pod sufitem. Przez ostatnie miesiące, od października do maja, z zapartym tchem obserwowaliśmy Wasze niezwykłe działania, wystawy i artystyczne eksperymenty. Bawiliśmy się świetnie, a teraz czas na wielki finał tej wspólnej przygody. Wielki finał oraz oficjalne rozstrzygnięcie przeglądu odbędą się już 24 czerwca o godz. 17:00 w Zielonogórskim Ośrodku Kultury w galerii „Duży Pokój”. Tego dnia swoje sukcesy świętować będzie 10 wyjątkowych galerii szkolnych oraz wszyscy zaangażowani, kreatywni Artyści i Kuratorzy.
