Filtry
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Generic filters
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne

MAGICZNY PIKNIK z okazji Dnia Dziecka

 

Już 3 czerwca na terenie Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie odbędzie się MAGICZNY PIKNIK. Przyjdź z całą rodziną, zabierz ze sobą niezbędnik piknikowy i baw się razem z nami! 

W tym dniu będą przygotowane dla Was aż cztery różne strefy. Gospodarze wszystkich stref chcą połączyć pokolenia.

1. STREFA ZABAWY, czyli właśnie nasz „Magiczny Piknik” – czekać na Was będzie Zielonogórski Ośrodek Kultury ZOK, Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze, Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus oraz ZGrana Rodzina z Partnerami. Animatorzy będą wciągać do wspólnej zabawy i działań warsztatowych. Na najmłodszych czekać będą dmuchańce. Niezapomniane chwile będziecie mogli uwiecznić w fotobudce 360. Przebierzmy się wszyscy w stroje nawiązujące do magii i czarów.

2. W ramach akcji Rowerowej Stolicy Polski, która rusza 1 czerwca, w sobotę odbędzie się RAJD ROWEROWY. Będziemy kręcić kilometry dla Zielonej Góry. Start o godz. 12.00 z Placu Bohaterów. Na pierwszych 700. uczestników czekać będą medale z jubileuszowym logo. Będzie to pierwsza wiosenna masa krytyczna w mieście. Mile widziane zielone stroje. Na stoisku dowiemy się jak dołączyć do akcji, jak pobrać aplikację i jak kręcić kilometry na dwóch kólkach dla Zielonej Góry!

3. Gospodarze STREFY KONSULTACYJNEJ czekać będą na opinie mieszkańców. Starsi i młodsi wypowiedzą się na tematy związane z zagospodarowaniem terenu rekreacyjno-sportowego na Czarkowie. Mieszkańcy będą wybierać między elementami małej architektury – atrakcjami dla dzieci.

4. STREFA gastroMAGICZNA, w której będziecie mogli kupić przekąski czy napoje.

Co warto ze sobą zabrać?

  • koc
  • przekąski
  • napoje
  • latawce
  • dobry humor! 

Na teren Aeroklubu Ziemi Lubuskiej będziemy mogli dotrzeć autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zielonej Górze (MZK) – z dworca głównego, z parkingu Centrum Rekreacyjno-Sportowego (CRS) lub z Osiedla Czarkowo. Komunikacja miejska będzie kursować co 15-30 minut przez cały czas trwania pikniku w Przylepie, czyli od godz. 12.00 do 17.00.

Chcesz wspólnie z Rodziną przyjechać do nas rowerami? Nie ma problemu! Otworzymy dla Was specjalnie przygotowany rowerowy parking na terenie lotniska.

Nie wybierajcie się do nas samochodami, teren lotniska będzie wyłączony z ruchu samochodowego!

 

Sprawdź również

Sprawdź również

Sprawdź również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content