Filtry
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Generic filters
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Szukaj
Close this search box.

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne 2023 – PIOSENKA – finał wojewódzki

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne 2023 – PIOSENKA – finał wojewódzki

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne 2023 – PIOSENKA – finał wojewódzki

W Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus usłyszymy już w czwartek, 27 kwietnia najpiękniejsze głosy najmłodszych lubuszan. Zapraszamy na wielki finał Lubuskich Konfrontacji Artystycznych – Piosenka. Zobaczymy wokalistów wyłonionych w ramach regionalnych konkursów, przeglądów oraz festiwali piosenki dziecięcej i młodzieżowej z dwunastu placówek z niemal całego województwa lubuskiego. Występy oceni Jury, w skład którego wchodzą: Danuta Sendecka, Artur Caturian, Grzegorz Bugaj. Młodych wykonawców zapraszamy do Planetarium Wenus zgodnie z harmonogramem poniżej. Pierwsze próby techniczne zaczynają się już o godz. 9.30. Werdykt Jury poznamy około godz. 17.00. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych poznaniem następnych gwiazd polskiej sceny muzycznej!

 

 

Harmonogram wojewódzkiego finału Festiwalu Piosenki LKA

I grupa wiekowa

9:30 – próby techniczne

10:00 

 1. Paulina Wawrzyniak
 2. Iwona Kiereś
 3. Nina Szkoda
 4. Iga Weber
 5. Malwina Hołobowicz
 6. Maja Pisarek
 7. Hanna Dąbrowska
 8. Dorota Leszczyńska
 9. Liliana Kozajda
 10. Natalia Bernacka
 11. Hanna Front

 

II grupa wiekowa

11:00 – próby techniczne

11:30

 1. Julia Malojda
 2. Laura Kobylnik
 3. Fabian Szulborski
 4. Aleksandra Hawrot
 5. Aleksandra Ostrowska
 6. Leon Szczygieł
 7. Anna Weber
 8. Natalia Jasińska-Jaszczyszyn
 9. Zespół wokalny RYTMOS JUNIOR
 10. Dominik Targowski
 11. Maja Wargan
 12. Idalia Pawłowska

 

12:30 –13:15 – przerwa obiadowa

 

III grupa wiekowa

13:00 – próby techniczne

13:30

 1. Antoni Bładyko
 2. Julia Hetmańczyk
 3. Michelle Bednarowska
 4. Maja Załucka
 5. Nikola Gierach
 6. Dominik Tomys
 7. Oliwia Tracz
 8. Joanna Wojciechowska
 9. Michalina Przekoracka
 10. Kiara Harasimiuk
 11. Dawid Gawinkowski

 

IV grupa wiekowa

14:30 –próby techniczne

15:00

 1. Kinga Hojka
 2. Zuzanna Piątek
 3. Martyna Mroczkowska
 4. Weronika Kodrycka
 5. Anastazja Czaplicka
 6. Adrianna Barczewska
 7. Wiktor Jach
 8. Karolina Fenske
 9. Amelia Jurkowska
 10. Julia Kowalew
 11. Natalia Szostak
 12. Kinga Struzik

 

Ogłoszenie werdyktu Jury około godziny 17:00

 

 

Jury finału wojewódzkiego LKA Piosenka 2023

 

dr Danuta Sendecka

Wokalistka, pedagog. Absolwentka a obecnie wykładowca Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalistyki oraz Liceum Muzycznego w Katowicach klasie fortepianu. W latach 1990-1994 członek zespołu „Cantate Deo”. Brała udział w wielu nagraniach płytowych, programach telewizyjnych, projektach muzycznych i musicalach. Współpracowała z big-bandami, zespołami kameralnymi i orkiestrami symfonicznymi śpiewając różne gatunki muzyki: muzykę ludową, jazz, pop, musicale, pieśni neoromantyczne. Nagrała partie solowe do wielu filmowych ścieżek dźwiękowych. Koncertowała w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Włoszech. Przez dziesięć lat na stałe związana z Teatrem Śląskim jako konsultant muzyczny i wokalny. Współpracowała również z teatrami w Krakowie, Bielsku-Białej, Chorzowie, Lublinie. Od 2009 roku jest związana z Wydziałem Jazzu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. Jest również certyfikowanym pedagogiem i członkiem rady mentorskiej Stowarzyszenia Pedagogów Wokalnych „Natural Voice Perfection”, którego celem jest poznawanie wszelkich nowości i postępu w dziedzinie wokologii na świecie, technik wokalnych oraz ustawiczne kształcenie nauczycieli śpiewu. Jest również terapeutą specjalizującym się w rehabilitacji głosu, a także technice Doctor Vox Therapy Technique. Prowadzi warsztaty wokalne na terenie całego kraju, współpracując z uczelniami wyższymi i fundacjami organizującymi festiwale i konkursy wokalne. Od 2015 roku prowadzi również własne Studio Piosenki i Rehabilitacji Głosu w Katowicach.

 

Grzegorz Bugaj

Na co dzień jest pracownikiem Polskiego Radia Zachód w Zielonej Górze. Wcześniej był dziennikarzem Radia Index, a także menadżerem Chóru i Big Bandu Uniwersytetu Zielonogórskiego, z którymi zrealizował kilkanaście koncertów. Brał czynny udział od strony menadżerskiej nad powstaniem płyty „Forever Green. Zawsze Zielona” Big Bandu Uniwersytetu Zielonogórskiego i Urszuli Dudziak. W Radiu Zachód od samego początku zajmuje się kulturą – głównie muzyczną. Obecnie jest kierownikiem Redakcji Kultury i Rozrywki Radia Zachód. W swoich audycjach prezentuje muzykę dla wymagających słuchaczy. Propaguje również kulturę muzyczną województwa lubuskiego, spotykając się i rozmawiając z wieloma twórcami naszego regionu. Grzegorz Bugaj jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów Radia Zachód. 

 

 

Artur Caturian

Wokalista, aktor . Wychowanek ZOK w grupie wokalnej u Krzysztofa Mrozińskiego i teatralnej u Małgorzaty Paszkier. Finalista  Bitwy na głosy w drużynie Urszuli Dudziak. Laureat FUMA , Zdobywca Grand Prix  Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2016 roku. Aktor współpracujący z teatrem muzycznym Capitol we Wrocławiu.

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź również

Sprawdź również

Sprawdź również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content