Filtry
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Generic filters
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Szukaj
Close this search box.

Miejski Konkurs Plastyczny 2023 „Co w trawie piszczy?” – laureaci

Miejski Konkurs Plastyczny 2023 „Co w trawie piszczy?” – laureaci

Miejski Konkurs Plastyczny 2023 „Co w trawie piszczy?” – laureaci

Ogłosiliśmy wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego „Co w trawie piszczy?”. Nadesłano do nas 383 prace z 27 zielonogórskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Rada Artystyczna podjęła niełatwe decyzje – kolaże stworzone przez dzieci i młodzież były były piękne, kolorowe, zachwycające! Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy. Rozwijajcie swoje talenty, bawcie się kolorem, współgrajcie ze sztuką! 

Pokonkursowa wystawa w holu WiMBP im. Cypriana Norwida jest czynna do 12 marca w godzinach otwarcia biblioteki.

 

Zakwalifikowani do wystawy:

 
🔸Zuzanna Marciniak (Zespół Edukacyjny nr 6),
🔹Nikola Cholewińska (Szkoła Podstawowa nr 2),
🔸Kaja Mydlikowska (Szkoła Podstawowa nr 2),
🔹Alicja Gawarecka (Szkoła Podstawowa nr 2),
🔸Natalia Kopowska (Szkoła Podstawowa nr 6),
🔹Joanna Kardzis (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7),
🔸Maria Bublis (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7),
🔹Maja Grusznis (Szkoła Podstawowa nr 14),
🔸Filip Kubicki (Szkoła Podstawowa nr 18),
🔹Tymoteusz Fabisz (Szkoła Podstawowa nr 18),
🔸Artem Wakhtin (Dom Kultury „Nowita”),
🔹Igor Ziętek (Zespół Edukacyjny nr 10),
🔸Hanna Kuś (Zespół Edukacyjny nr 10),
🔹Wiktoria Lis (Zespół Edukacyjny nr 10),
🔸Kinga Barnowska (Zespół Edukacyjny nr 9),
🔹Piotr Kucharski (Zespół Edukacyjny nr 9),
🔸Natan Sajda (Zespół Edukacyjny nr 9),
🔹Laura Sankowska (Zespół Edukacyjny nr 9),
🔸Aleksandra Bogucka (Zespół Edukacyjny nr 9),
🔹Kornelia Gonczarko (Zespół Edukacyjny nr 6),
🔸Urszula Dybaś (Zespół Edukacyjny nr 6),
🔹Sebastian Wikar (Zespół Edukacyjny nr 6),
🔸Alicja Woźniak (Zespół Edukacyjny nr 6),
🔹Maja Bednarek (Zespół Edukacyjny nr 1),
🔸Iwona Wasilewska (Zespół Edukacyjny nr 2),
🔹Izabela Kapica (Zespół Edukacyjny nr 2),
🔸Aleksandra Dacewicz (Zespół Edukacyjny nr 1),
🔹Kalina Jareniowska (Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna),
🔸Dima Maksimow (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔹Barbara Okołot (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔸Yana Vdovychenko (Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Salomon”),
🔹Kalina Kaczor (Pracownia „Żółty Kot”),
🔸Koralina Błaszyk (Szkoła Podstawowa nr 13),
🔹Antonina Kaniecka (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔸Sofia Bokhenko (Szkoła Podstawowa nr 1),
🔹Ewa Sulikowska (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔸Alicja Król (Zespół Szkół Katolickich),
🔹Svitlana Kriuchkova (Szkoła Podstawowa nr 1),
🔸Antoni Łabiak (Zielonogórski Ośrodek Kultury).
 
Wyróżnieni:
 
🔹Anastazja Dolińska (Szkoła Podstawowa nr 2),
🔸Laura Tyska (Szkoła Podstawowa nr 2),
🔹Kacper Kuśpiś (Szkoła Podstawowa nr 6),
🔸Viktoriia Kuchman (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7),
🔹Anastazja Malowana (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7),
🔸Petra Yalovietska (Szkoła Podstawowa nr 8 ),
🔹Nikodem Dąbrowski (Szkoła Podstawowa nr 10),
🔸Angelina Kochmaniewicz (Szkoła Podstawowa nr 10),
🔹Lilia Ganecka (Szkoła Podstawowa nr 10),
🔸Patrycja Kimaczyńska (Szkoła Podstawowa nr 15),
🔹Róża Rudnicka (Zespół Edukacyjny nr 10),
🔸Julia Mróz (Zespół Edukacyjny nr 10),
🔹Zofia Sokołowska (Zespół Edukacyjny nr 10),
🔸Aleksandra Kęsy (Zespół Edukacyjny nr 1),
🔹Aleksandra Borowicz (Zespół Edukacyjny nr 9),
🔸Lena Kińczyk (Zespół Edukacyjny nr 9),
🔹Sobiesław Bekier (Zespół Edukacyjny nr 9),
🔸Morgana Beuge (Zespół Edukacyjny nr 9),
🔹Jakub Błoch (Zespół Edukacyjny nr 6),
🔸Michalina Malojda (Zespół Edukacyjny nr 2),
🔹Maria Suchocka (Zespół Edukacyjny nr 2),
🔸Maja Pawłowska (Zespół Edukacyjny nr 2),
🔹Anastazja Nasalska (Zespół Edukacyjny nr 2),
🔸Magdalena Kęsy (Zespół Edukacyjny nr 1),
🔹Jeva Korol (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori),
🔸Iga Zofia Witkowska (Społeczne Liceum Ogólnokształcące „Szkoła Myślenia Twórczego”),
🔹Jagna Jałowiecka (Społeczne Liceum Ogólnokształcące „Szkoła Myślenia Twórczego”),
🔸Aleksander Józwa (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔹Amelia Wróblewska (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔸Aleksandra Gołębiewska (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔹Gabrysia Michałowicz (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔸Majka Demidowska „Kai” (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔹Agata Pyrtej (Pracownia „Żółty Kot”),
🔸Nikodem Szumocki (Zespół Szkół nr 1),
🔹Mikołaj Staszak (Zespół Szkół nr 1),
🔸Tomasz Płatkiewicz (Zespół Szkół nr 1),
🔹Kaja Lipińska (Zespół Szkół I Placówek Kształcenia Zawodowego).
 
Nagrodzeni:
 
🔸Inka Idryjan (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔹Kacper Trudziński (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔸Mieszko Wierzykowski (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔹Aurelia Giza (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔸Oliwia Góralczyk (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔹Małgorzata Tomońska-Malinowska „Leo” (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔸Gabriela Bogusz (Zielonogórski Ośrodek Kultury),
🔹Maria Blicharczyk (Szkoła Podstawowa nr 2),
🔸Oleksandra Vovkodav (Szkoła Podstawowa nr 6),
🔹Anastazja Zadrożna (Szkoła Podstawowa nr 6),
🔸Iga Czarnota (Zespół Edukacyjny nr 9),
🔹Kornelia Skulska (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7),
🔸Florian Rogalski (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7),
🔹Bartosz Morawski (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7),
🔸Liwia Galek (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7),
🔹Klara Lis (Szkoła Podstawowa nr 18),
🔸Lena Majewska (Dom Kultury „Nowita”),
🔹Hanna Przymusińska (Zespół Edukacyjny nr 6),
🔸Julia Wiktoria Gałecka (Zespół Edukacyjny nr 6),
🔹Zofia Muńko (Zespół Edukacyjny nr 6),
🔸Katarzyna Jarosławska (Zespół Edukacyjny nr 3),
🔹Pola Wachowska Najbor (Zespół Edukacyjny nr 3),
🔸Matylda Burlewicz (Zespół Edukacyjny nr 2),
🔹Weronika Zagwojska (Zespół Edukacyjny nr 1),
🔸Klaudia Strzała (Zespół Edukacyjny nr 2),
🔹Patrycja Bełtowska (Zespół Edukacyjny nr 2),
🔸Laura Wiktorska (Zespół Edukacyjny nr 2),
🔹Bianca Filipiak (Zespół Edukacyjny nr 1),
🔸Elena Król (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori),
🔹Mateusz Skoracki (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori),
🔸Anastazja Emma Zuba (Społeczne Liceum Ogólnokształcące „Szkoła Myślenia Twórczego”),
🔹Karolina Cicha,
🔸Marta Książkiewicz (Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza”),
🔹Julianna Włodek (Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza”),
🔸Emilian Fedorec (Zespół Szkół nr 1),
🔹Mateusz Sujak (Zespół Szkół nr 1),
🔸Jakub Kowalski (Zespół Szkół nr 1),
🔹Marek Adamczak (Zespół Szkół nr 1).
 

Sprawdź również

Sprawdź również

Sprawdź również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content