Filtry
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Generic filters
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Szukaj
Close this search box.

Miejski Konkurs Plastyczny 2022 „Druga strona księżyca” – laureaci

Miejski Konkurs Plastyczny 2022 „Druga strona księżyca” – laureaci

Miejski Konkurs Plastyczny 2022 „Druga strona księżyca” – laureaci

Zaprosiliśmy Was do udziału w kolejnej edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego. Tym razem zabieraliście Nas w kosmiczną podróż…
Otrzymaliśmy 336 prac z 20 placówek z Zielonej Góry, z których rada artystyczna wybrała 82 najlepsze prace (patrz poniżej).
Po kosmicznych turbulencjach zapraszamy Was do poznania młodych artystów, których prace możemy podziwiać w internetowej galerii.
Tak jak w ubiegłym roku, w tym również, nie odbędzie się uroczysty wernisaż z wręczeniem nagród… Dlatego też nagrody przekazane zostaną do szkół, a my szykujemy jeszcze jedną niespodziankę.

 

Nagrody

Nataniel Faber
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. M. Montressori

Weronika Janicka
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Inka Idryjan
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Zoja Limanówka
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Antek Łabiak
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Aleksander Gorockiewicz
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. M. Montressori

Jakub Krupa
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Zofia Kapela
Zespół Edukacyjny nr 4

Malwina Pluta
Zespół Edukacyjny nr 3

Amelia Łężniak
Szkoła Podstawowa nr 1

Ewa Sulikowska
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Sara Keklak
Szkoła Podstawowa nr 14

Alicja Szymańska
Zespół Edukacyjny nr 1

Bruno Niewiadomski
Zespół Edukacyjny nr 3

Joanna Pięta
Szkoła Podstawowa nr 14

Miłosz Paszkiewicz
Zespół Edukacyjny nr 6

Helena Puławska
Zespół Edukacyjny nr 4

Łukasz Ciećka
Szkoła Podstawowa nr 13

Maja Bitel
Zespół Edukacyjny nr 6

Adam Lachwicz
Zespół Edukacyjny nr 4

Florian Rogalski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

Lena Mazurkiewicz
Szkoła Podstawowa nr 18

 

Wyróżnienia

Magda Warakomska
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Tosia Kaniecka
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Zuzanna Maćkowiak
Zespół Edukacyjny nr 4

Oliwia Góralczyk
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Łucja Pietruszka
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Igor Skulski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

Maria Biegalska
Zespół Edukacyjny nr 1

Kornelia Stefaniuk
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Justyna Reslerowska
Szkoła Podstawowa nr 14

Marta Maksymowicz
Szkoła Podstawowa nr 14

Filip Wiśniewski
Zespół Szkół nr 1

Gabriela Konopska
Zespół Edukacyjny nr 4

Gabrysia Bogusz
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Hanna Nadolna
Szkoła Podstawowa nr 1

Oliwia Tomczyk
Zespół Edukacyjny nr 3

Daria Tatarynowicz
Zespół Edukacyjny nr 2

Róża Rudnicka
Zespół Edukacyjny nr 10

Zuzanna Borkowska
Szkoła Podstawowa nr 6

Kacper Trudziński
Zielonogórski Ośrodek Kultury

Zuzanna Szafińska
Szkoła Podstawowa nr 15

Maria Łuszczak
Szkoła Podstawowa nr 22

Karolina Szuman
Zespół Edukacyjny nr 6

 

Sprawdź również

Sprawdź również

Sprawdź również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content