Filtry
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Generic filters
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Szukaj
Close this search box.

Miejski Konkurs Plastyczny 2024 – „Bo miłość to…”- laureaci

Miejski Konkurs Plastyczny 2024 – „Bo miłość to…”- laureaci

Miejski Konkurs Plastyczny 2024 – „Bo miłość to…”- laureaci

Rada Artystyczna Konkursu w składzie: Florentyna Bukowicz – przewodnicząca, Tomasz Daiksler oraz Anna Przytulska po obejrzeniu 386 nadesłanych prac konkursowych z 29 zielonogórskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych przyznała następujące nagrody:

 

NAGRODY
👑   Kinga Duda / Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji DOM HARCERZA
👑   Lena Pituła / Zespół Edukacyjny nr 4
👑   Rozalia Burda / Szkoła Podstawowa nr 13
👑   Lena Wesołowska / Zespół Edukacyjny nr 10
👑   Valeriia Toropchenko / Szkoła Podstawowa nr 15
👑   Amelia Niedźwiedzka / Zespół Edukacyjny nr 11
👑   Maria Suchocka / Zespół Edukacyjny nr 2
👑   Lena Woźna / Zespół Edukacyjny nr 2
👑   Oliwia Boś / Zespół Szkół nr 1
👑   Laura Tyska / Szkoła Podstawowa nr 2
👑   Wanda Siedlecka / Szkoła Podstawowa nr 2
👑   Kacper Gorgiel / Szkoła Podstawowa nr 1
👑   Kalina Dobrychłop / Zielonogórski Ośrodek Kultury
👑   Wojciech Jegier / Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montesorri
👑   Borys Foltyniak / Szkoła Podstawowa nr 18
👑   Zuzanna Kowalczyk / Szkoła Podstawowa nr 18
👑   Leon Marchel / Zespół Edukacyjny nr 1
👑   Natalia Sokołowska / Zespół Edukacyjny nr 1
👑   Oleksandr Bandura / Zespół Edukacyjny nr 6
👑   Szymon Konopka / Zespół Edukacyjny nr 3
👑   Kornelia Skulska / Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7
👑   Klaudia Trudzińska / Zielonogórski Ośrodek Kultury
👑   Mieszko Wierzykowski / Zielonogórski Ośrodek Kultury
👑   Oliwia Góralczyk / Zielonogórski Ośrodek Kultury
👑   Gabriela Bogusz / Zielonogórski Ośrodek Kultury
👑   Barbara Okołot / Zespół Edukacyjny nr 9
 
 
WYRÓŻNIENIA
⭐️   Weronika Żuk / Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7
⭐️   Julia Ociepka / Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7
⭐️   Nikola Molchanowa / Zespół Edukacyjny nr 4
⭐️   Klara Kluj / Szkoła Podstawowa nr 13
⭐️   Antonina Gluth / Szkoła Podstawowa nr 14
⭐️   Aleksandra Zienkiewicz / Szkoła Podstawowa nr 8
⭐️   Anna Loza / Zespół Edukacyjny nr 11
⭐️   Iga Czarnota / Zespół Edukacyjny nr 9
⭐️   Michalina Kozica / Zespół Edukacyjny nr 9
⭐️   Kinga Walczak / Zespół Edukacyjny nr 2
⭐️   Klaudia Najdek / Zespół Edukacyjny nr 2
⭐️   Dariusz Szymański / Zespół Szkół nr 1
⭐️   Alex Szczepaniak / Zespół Szkół nr 1
⭐️   Kira Ilnitska / Szkoła Podstawowa nr 2
⭐️   Kornelia Wróbel / Szkoła Podstawowa nr 1
⭐️   Zofia Jurczak / Szkoła Podstawowa nr 1
⭐️   Marta Staniszewska / Szkoła Podstawowa nr 1
⭐️   Anna Smerda / Zielonogórski Ośrodek Kultury
⭐️   Ieva Korol / Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montesorri
⭐️   Nika Purus / Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montesorri
⭐️   Maja Tomaszewicz / Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
⭐️   Berenika Tadra / Szkoła Podstawowa nr 14
⭐️   Nikola Jarząbek / Szkoła Podstawowa nr 14
⭐️   Igor Budrewicz / Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7
⭐️   Patryk Budrewicz / Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7
⭐️   Victoria Bilska / Szkoła Podstawowa nr 14
⭐️   Jaśmina Wierzykowska / Zielonogórski Ośrodek Kultury
⭐️   Maja Bednarek / Zespół Edukacyjny nr 1
⭐️   Weronika Zagwojska / Zespół Edukacyjny nr 1
⭐️   Maria Włodarczyk / Zespół Edukacyjny nr 1
⭐️   Gabriel Sieczkowski / Zielonogórski Ośrodek Kultury
⭐️   Michalina Majer / Zespół Edukacyjny nr 6
⭐️   Michał Rybczyński / Zespół Edukacyjny nr 6
⭐️   Liwia Drozdowska / Szkoła Podstawowa nr 2
⭐️   Aleksandra Gołębiewska / Zielonogórski Ośrodek Kultury
 
 
ZAKWALIFIKOWANI DO WYSTAWY
🖼   Mia Mleczak / Zespół Edukacyjny nr 11
🖼   Wojciech Naudziunas / Zespół Edukacyjny nr 11
🖼   Nicola Aleksium / Zespół Edukacyjny nr 11
🖼   Sonia Kryvosheia / Zespół Edukacyjny nr 11
🖼   Sofia Zholobchuk / Zespół Szkół Katolickich
🖼   Małgorzata Trocha / Zespół Edukacyjny nr 5
🖼   Zofia Mroczkowska / Szkoła Podstawowa nr 13
🖼   Ewa Budna / Szkoła Podstawowa nr 14
🖼   Lena Marchewka / Szkoła Podstawowa nr 22
🖼   Zuzanna Szewczyk / Zespół Edukacyjny nr 9
🖼   Milena Żukowska / Zespół Edukacyjny nr 9
🖼   Julia Popiak / Zespół Edukacyjny nr 9
🖼   Alan Szpiliszewski / Zespół Szkół nr 1
🖼   Krystian Michałowski / Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montesorri
🖼   Sebastian Kukulski / Zespół Szkół nr 1
🖼   Maja Kozik / Szkoła Podstawowa nr 1
🖼   Alicja Załuska / Chrześcijańska Szkoła Podstawowa SALOMON
🖼   Hanna Winkler / Szkoła Podstawowa nr 13
🖼   Alan Hołody / Szkoła Podstawowa nr 14
🖼   Barbara Nawrocka / Zespół Edukacyjny nr 6
🖼   Amelia Kordek / Zespół Edukacyjny nr 6
🖼   Małgorzata Siankowska / Zespół Edukacyjny nr 6
🖼   Milena Miężał / Zespół Edukacyjny nr 3
🖼   Aurelia Giza / Zielonogórski Ośrodek Kultury
🖼   Patryk Komadowski / Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7
🖼   Patrycja Maciejewska / Szkoła Podstawowa nr 18
 
 

Galeria zdjęć z imprezy

Galeria sztuki - prace

Sprawdź również

Sprawdź również

Sprawdź również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content