Filtry
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Generic filters
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Szukaj
Close this search box.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Martwa Natura” 2021 – laureaci

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Martwa Natura” 2021 – laureaci

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Martwa Natura” 2021 – laureaci

Temat niezmienny ale dający nieskończoną ilość możliwości. Martwa natura, która jest jednym z gatunków malarskich. Przedmioty prezentowane na obrazach zawierających martwą naturę najczęściej dobierane są ze względów kompozycyjno-estetycznych, ale również mogą nieść ze sobą głębszą symbolikę.

W Hydrogalerii 2 grudnia o godzinie 17.00 mieliśmy przyjemność obejrzeć zdjęcia i poznać laureatów konkursu, na który prace przysłało 62 autorów w kategorii dorosły i 120 autorów w kategorii młodzież z 76 miejscowości. Jury po obejrzeniu prac postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia.

 

Komisja konkursowa w składzie:
Paweł Janczaruk
Marek Lalko
Liwia Litecka

 

Laureat w kategorii młodzież:
I.   Dominika Wiśniewska            Radom
II.  Mikołaj Napiórkowski             Wyszków
III. Jakub Lipnicki                         Łódź

 

Wyróżnienie w kategorii młodzież:

Karolina Hanuszkiewicz                            Włynkówko
Alicja Motylska                                           Buczek
Aleksandra Pęcak                                      Kraśnik
Lena Brąś                                                   Zielona Góra
Maja Kotarska                                             Lublin
Aleksandra Rułka                                       Rzeszów
Dominika Rzepka                                       Olkusz

 

Laureat w kategorii dorośli:
I.   Marek Hasso – Agopsowicz                   Olsztyn
II.  Ewa Wiercińska                                     Kwidzyn
III. Aleksander Bartel                                  Rydułtowy

 

Wyróżnienie w kategorii dorośli:
Katarzyna Fiszer                                         Olsztyn
Ewa Szymańska                                         Krzyszkowice
Ewa Soból                                                   Świętoszów

 

Prace zakwalifikowane do wystawy w kategorii młodzież:
Bianka Nowicka                                          Zielona Góra
Klaudia Wyzujak                                         Zielona Góra
Donata Machta                                            Zielona Góra
Dawid Musielak                                          Zielona Góra
Sebastian Lewkowicz                                 Zielona Góra
Franciszek Kępka                                       Jabłonna
Barbara Filip                                               Przeworsk
Yelyzavet Soroka                                        Łódź
Maria Chęciek                                            Grabiny
Olga Puton                                                 Łupawa
Magdalena Studzińska                              Linia
Anastasiia Melnyk                                      Łódź
Weronika Janowska                                   Zielona Góra
Klaudia Ślusarczyk                                    Zielona Góra
Zuzanna Suchocka                                    Zielona Góra
Oliwia Kozłowska                                       Zielona Góra
Anna Radka                                                Zielona Góra
Sylwia Rogacka                                          Zielona Góra
Oliwia Mazur                                               Zielona Góra
Gabriela Styś                                              Zielona Góra
Anna Kwiecień                                            Zielona Góra
Jeremi Kasprzak                                         Zielona Góra
Maja Kotarska                                             Lublin
Maja Gruda                                                 Zielona Góra
Maja Lewandowska                                    Zielona Góra
Aleksandra Szymankiewicz                        Głogów
Katarzyna Darda                                         Pisz
Józefina Wiśniewska                                  Dobrocin
Benedykt Rogala                                        Radom
Tatiana Kot                                                  Kielce
Julia Staszyńska                                         Łódź
Julia Mandecka                                           Warszawa
Wiktoria Krupko                                          Zielona Góra
Martyna Potoczna                                      Dynów
Kacper Kuśmierz                                         Łoniów
Martyna Kinast                                            Dobrocin
Julia Danielak                                             Dobrocin
Marta Lichaczewska                                  Sławacinek Stary
Eliza Petruk                                                Biała Podlaska
Zuzanna Mróz                                            Zielona Góra
Helena Hincz                                              Warszawa
Marta Stężała                                              Biała Podlaska

 

Prace zakwalifikowane do wystawy w kategorii dorośli:
Justyna Słuchocka                                     Olecko
Andrzej Rułka                                             Rzeszów
Adrianna Głębowska                                  Radymno
Aleksandra Tomczyk                                  Ełk
Joanna Mielcarek                                       Rzeszów
Urszula Klaklik – Ćwieląg                           Bytom
Jolanta Lassak – Szymerska                      Retmanka
Jan Kubieniec                                             Sucha Beskidzka
Dominika Matej                                           Szczecin
Agnieszka Smulko                                      Warszawa
Ryszard Dubianski                                      Rędziny
Mariusz Paszek                                          Gdańsk
Żaneta Ciosek                                             Grębocice
Izabela Jancik                                             Warszawa
Patrycja Kalisz                                            Bobowa
Marian Kochargan                                      Warszawa
Henryk Niestrój                                           Opole
Kamila Kowalska                                        Rydułtowy
Kinga Kaźmierczak                                    Strzelno
Violetta Goldfarb                                        Koszalin
Kazimierz Łastowski                                  Radzionków
Katarzyna Karolina Kwiecińska                 Opoka- Kolonia
Paulina Makowiecka                                  Bydgoszcz
Radosław Kwaśnicki                                  Warszawa

 

GRATULUJEMY!!!

 

Sprawdź również

Sprawdź również

Sprawdź również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content