Filtry
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Generic filters
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Kabaret
Koncert
Konkurs
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Plener
Inne
Szukaj
Close this search box.

XXVII Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Teatralnej „O Złote Pióro Koszałka Opałka” – laureaci

XXVII Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Teatralnej „O Złote Pióro Koszałka Opałka” – laureaci

XXVII Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Teatralnej „O Złote Pióro Koszałka Opałka” – laureaci

„ Jeśli się zejdą kiedyś razem
Dwóch takich, którym coś w duszy gra
I gdy ustawią parę krzeseł
To już jest teatr na sto pas…”

I tak było przez ostatni tydzień, w maju, gdy na scenie Hydro(za)gadki powstawał Teatr.
I tak było wczoraj na Uroczystej Gali Teatralnej, wieńczącej prezentacje teatralne młodych zielonogórskich teatrów.
Było podziękowania, śmiech, płacz, wzruszenie, była radość, była…magia teatru.
A to wszystko było dzięki ludziom, którym „coś w duszy gra”.

Dziękujemy młodym aktorom za radość tworzenia.
Wszyscy byliście piękni i mądrzy na scenie.

Dziękujemy Instruktorom:
Paulinie Solskiej, Alicji Niewiadomskiej, Darii Wodrowskiej, Monice Kurzyńskiej, Katarzynie Konsur, Aleksandrze Lechockiej, Agacie Kozdrowicz, Emilii Michalak, Annie Górskiej, Renacie Trzaskowskiej, Justynie Rudek, Monice Chojnackiej, Jolancie Henke-Widzińskiej, Monice Brzozowskiej-Kołoszyc, Katarzynie Walków, Patrycji Sowińskiej, Agacie Kozdrowicz,
za to, że macie odwagę wyruszać w podróż ze swoimi młodymi aktorami w niezwykły świat teatru.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swoje serce w ten piękny i zaczarowany czas…

 

Protokół Rady Artystycznej XXVII Przeglądu Dziecięcej Młodzieżowej Twórczości Teatralnej
„O Złote Pióro Koszałka Opałka”

Zielona Góra, 10-16 maja 2022

 

Rada Artystyczna:
Małgorzata Wower – aktorka
prof. dr hab. Krzysztof Grębski  – aktor, reżyser, wykładowca w Akademii  Sztuk Teatralnych we Wrocławiu

po obejrzeniu 26 spektakli konkursowych przyznała:

ZŁOTE PIÓRO KOSZAŁKA OPAŁKA               TEATR CHLEBOJADY – MŁODZIEŻOWE CENTRUM KULTURY I EDUKACJI „DOM HARCERZA”
SREBRNE PIÓRO KOSZAŁKA OPAŁKA           TEATR PACHMILANKA ZOK
SREBRNE PIÓRO KOSZAŁKA OPAŁKA           TEATR NO I…KROPKA SP 1
BRĄZOWE PIÓRO KOSZAŁKA OPAŁKA         TEATR TU I TAM I TU SP 1
BRĄZOWE PIÓRO KOSZAŁKA OPAŁKA         TEATR KOSTKA ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH
BRĄZOWE PIÓRO KOSZAŁKA OPAŁKA         TEATR EX ANIMO FUNDACJA „ZIELONA ARTETERAPIA”

WYRÓŻNIENIE                                               TEATR SZ…KRAB MŁODZIEŻOWE CENTRUM KULTURY I EDUKACJI „DOM HARCERZA”
WYRÓŻNIENIE                                               TEATR ZŁOTA SIEDEMNASTKA SP17
WYRÓŻNIENIE                                               TEATR POCZWARY ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 7 
WYRÓŻNIENIE                                               MAGICZNY TEATR SP 8
WYRÓŻNIENIE                                               TEATR TRACH…! MŁODZIEŻOWE CENTRUM KULTURY I EDUKACJI „DOM HARCERZA”
WYRÓŻNIENIE                                               TEATR TEATRALNI ZE 1
WYRÓŻNIENIE                                               TEATR KSIĘŻYCOWA KURTYNA SP 2
WYRÓŻNIENIE                                               TEATR ZA GÓRAMI ZA LASAMI  SP 18
WYRÓŻNIENIE                                               TEATR TU I TAM SP 1
WYRÓŻNIENIE                                               TEATR GRYMAS MŁODZIEŻOWE CENTRUM KULTURY I EDUKACJI „DOM HARCERZA”
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA                             TEATR BAŁAŁAJKA
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA                             TEATR KUKU – KÓŁKA JUNIOR SP 15
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA                             TEATR FILOFANY ZE 8
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA                             TEATR FILOFANKI ZE 8
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA                             TEATR TALENCIAKI SP 14            
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA                             TEATR KOSTECZKA ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA                             TEATR ENERGO-TEN ZE 10
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA                             TEATR KUKU – KÓŁKA SP 15
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA                             TEATR HORROREK SP 10
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA                             TEATR BĄBEL ZOK

 

Do finału wojewódzkiego Lubuskich Konfrontacji Artystycznych – Teatr jury nominuje:

Teatr Chlebojady, Teatr No i…Kropka, Teatr Pachmilanki.

 

Sprawdź również

Sprawdź również

Sprawdź również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content